Meniu
Your Cart

Naujienos RSS Feed

26 kov. Kaip pasiruošti turistiniam žygiui?
Administracija 0 31
Jei planuojate turistini žygį, turite tam tinkamai pasiruošti, kad išvengtumėte nemalonių patirčių ar sužeidimų. Viena iš svarbiausių pasiruošimo žygiui dalių yra tinkamos aprangos ir batų pasirinkima..
17 kov. Kaip pasirinkti kokybiškas darbo pirštines?
Administracija 0 10
Dirbant bet kokios srities darbą, praktiškai visur, gali prireikti darbinių pirštinių. Darbo pirštinės apsaugo rankas nuo mechaninių pažeidimų, įpjovimų, purvo, šalčio, karščio, tam tikrų chemikalų ir..
10 kov. Kaip pasirinkti kokybišką darbo apranga?
Administracija 0 13
Darbo apranga – tai svarbi darbo dalis, kuri mums suteikia komforto ir saugumo dirbant vienus ar kitus darbus. Atsižvelgiant į darbo specifiką, darbo rūbus galime rinktis iš labai didelio asortimento...
03 kov. Darbo avalynės apsaugos standartai: kuo jie skiriasi?
Administracija 0 35
Darbo avalynės apsaugos lygiai yra standartai, kurie nustato, kokios apsaugos yra reikalingos darbo vietoje tam tikrai rizikai ir kokie darbo batų elementai turi būti naudojami siekiant sumažinti tą r..
24 vas. Aplietos pirštinės: efektyvi apsauga nuo cheminių medžiagų
Administracija 0 21
Cheminės medžiagos yra visur, tačiau jos gali būti toksiškos sveikatai. Norint užtikrinti aukščiausio lygio saugumą, reikia naudoti apsauginius įrankius ir darbo aprangą, kad galima būtų efektyviai ap..
18 vas. Kaip išsirinkti darbo avalynę?
Administracija 0 52
Žmonės dažnai pasimeta tarp gausios darbo avalynės pasiūlos. Pardavėjų ir tiekėjų yra tiek daug, kad sunku išsirinkti tinkamiausią kainos ir kokybės santykį. Renkantis darbo avalynę dažniausiai atkrei..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)