Meniu
Your Cart

Naujienos RSS Feed

16 rugp. Darbo aprangos evoliucija ir naujos mados tendencijos darbo rinkoje
Administracija 0 156
Pasakojimas apie darbo aprangos evoliuciją nuo jos pradžios iki šių dienų yra kaip kelionė laiku. Nuo senų laikų, kai žmonės dėvėjo paprastus ir nefunkcionalius rūbus, iki šiandienos, kai darbo aprang..
01 geg. Vinilinės, nitrilinės ar latekso pirštinės? Kokias pasirinkti? Kuo jos skiriasi?
Administracija 0 278
Vienkartinės pirštinės yra kasdienybėje naudojamos priemonės, kurios padeda išvengti infekcijų plitimo, apsaugo nuo chemikalų ir kitų kenksmingų medžiagų poveikio. Taigi, šių pirštinių reikalingumas y..
27 bal. Dažniausiai užduodami klausimai apie vienkartines pirštines
Administracija 0 435
Visi žino darbo aprangos ir darbo batų svarbą, bet kiek iš mūsų žino kodėl darbo pirštinės yra tokios svarbios? Dažnai gauname įvairiausių klausimų apie vienkartines pirštines ir jų naudojimą. Šiame s..
22 bal. Kaip darbo avalynė gali apsaugoti nuo įvairių pavojų darbe?
Administracija 0 276
Darbo avalynė yra pagrindinis darbuotojo saugos elementas, kuris gali apsaugoti nuo įvairių pavojų darbo metu. Darbo vietose yra daugybė pavojų, tokie kaip krentantis daiktai, aštrūs daiktai, elektros..
15 bal. Reklamos ir logotipų svarba ant darbo aprangos
Administracija 0 247
Visi žino darbinių rūbų svarba, bet ar žinojote jog darbo rūbai su įmonės logotipu ir/ar reklama gali suteikti dar daugiau naudos ir net uždirbti daugiau pinigų įmonei? Kodėl darbo rūbai su įmonės log..
09 bal. Kaip užtikrinti solidu įmonės įvaizdį?
Administracija 0 166
Ar kada nors susimąstėte, kad įmonės darbuotojų apranga yra be galo svarbi kuriant profesionalų bendrovės įvaizdį? Darbo rūbų svarba yra akivaizdi šiandienos vizualizuotame pasaulyje. Pirmasis įspūdis..
02 bal. Darbo avalynė - Tipai, rūšys ir patarimai
Administracija 0 138
Tikriausiai ne kartą patyrėte, kad netinkami darbo batai gali sukelti diskomfortą, skausmą ir netgi sužeidimus, o tai ne tik gali paveikti jūsų sveikatą, bet ir trukdyti jūsų darbo efektyvumui. Todėl ..
26 kov. Kaip pasiruošti turistiniam žygiui?
Administracija 0 135
Jei planuojate turistini žygį, turite tam tinkamai pasiruošti, kad išvengtumėte nemalonių patirčių ar sužeidimų. Viena iš svarbiausių pasiruošimo žygiui dalių yra tinkamos aprangos ir batų pasirinkima..
17 kov. Kaip pasirinkti kokybiškas darbo pirštines?
Administracija 0 119
Dirbant bet kokios srities darbą, praktiškai visur, gali prireikti darbinių pirštinių. Darbo pirštinės apsaugo rankas nuo mechaninių pažeidimų, įpjovimų, purvo, šalčio, karščio, tam tikrų chemikalų ir..
10 kov. Kaip pasirinkti kokybišką darbo apranga?
Administracija 0 148
Darbo apranga – tai svarbi darbo dalis, kuri mums suteikia komforto ir saugumo dirbant vienus ar kitus darbus. Atsižvelgiant į darbo specifiką, darbo rūbus galime rinktis iš labai didelio asortimento...
03 kov. Darbo avalynės apsaugos standartai: kuo jie skiriasi?
Administracija 0 334
Darbo avalynės apsaugos lygiai yra standartai, kurie nustato, kokios apsaugos yra reikalingos darbo vietoje tam tikrai rizikai ir kokie darbo batų elementai turi būti naudojami siekiant sumažinti tą r..
24 vas. Aplietos pirštinės: efektyvi apsauga nuo cheminių medžiagų
Administracija 0 97
Cheminės medžiagos yra visur, tačiau jos gali būti toksiškos sveikatai. Norint užtikrinti aukščiausio lygio saugumą, reikia naudoti apsauginius įrankius ir darbo aprangą, kad galima būtų efektyviai ap..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)