Meniu
Your Cart

Geliniai vidpadžiai

Pristatymas: 1-3 d. d.
Geliniai vidpadžiai PESSO Gel Comfort LGamintojas: PessoSavybės:- Iš gelio pagaminti vidpadžiai pasižymi ypatingu minkštumu ir amortizacija, ramina pėdą ir suteikia ilgalaikį komfortą - Absorbuojančios gelio savybės, suderintos su išgaubtos formos atrama ir medaus korio formos..
6.36€
Be PVM:5.25€
Pristatymas: 4-9 d. d.
Idealiai pritaikomi Jūsų batams. Pagalvėlės sugeria žingsnio smūgius ir mažina kojų, pėdų ir nugaros nuovargį.Sudėtis: 100% polimeinis gelis.Dydžiai: Mažas S (37-39d), Vidutinis  M (40-44d), Didėlis  L (45-47d).Prekių pristatymas: 1-3 darbo dienos...
9.51€
Be PVM:7.86€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Gelinis patogus vidpadis DIAN. Gelinis padukas geriau paskirsto svorio apkrovą,  Gelinio vidpadžio apačioje yra ventiliacija.  Antibakterinis, geresnė kojų higiena. ​ Sumažina blogo kvapo atsiradimą.  Užminus, spaudimo jega  sukuria oro cirkulia..
12.97€
Be PVM:10.72€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Geliniai vidpadžiai

Geliniai vidpadžiai

Šiandien rinkoje yra daugybė vidpadžių rūšių, bet geliniai vidpadžiai turi keletą išskirtinių savybių kurie juos padaro unikaliais, ir vienus iš populiariausių vidpadžių tipų. Jie turi patvarią plastikinę išore, o viduje gelio pavidalo užpildą. Šios medžiagos suteikia pėdai daug ‘amortizacijos’, tačiau taip pat puikiai atlaiko nusidėvėjimą. Vaikštant gelinis vidpadis sugeria apkrova ir sumažina pėdos skausmą. Be to, vertą paminėti kad šio tipo vidpažiai gali pagerinti avalynės prigludimą prie pėdos, ir sumažinti pūslių ir odos nutrynimų tikimybe. Kai kurie geliniai vidpadžiai gali turėti specialią tekstūrą, kuri masažuoja ir dar labiau atpalaiduoja pėdas. Šio tipo vidpadžiai ypač populiarūs sporte, darbe, žygiuose ir panašiuose veiklose kur pėdų apkrovimas pasidaro ypač didelis. Geliniai vidpadžiai padeda sumažinti spaudimą ir skausmą, nes svoris perkeliamas iš vieno sąlyčio taško ir pasiskirsto po visą pėdą. Taip sumažinamas spaudimas vienoje vietoje, todėl sumažėja skausmas ir diskomfortas.

Geliniai vidpadžiai taip pat būna įvairių dydžių. Labai svarbu, kad vidpadžiai atitiktų jūsų batų dydį (arba jo išmatavimus), nes jei vidpadis bate yra netinkamos padėties, jis gali priversti pėdą užimti nenatūralią padėtį, o tai gali sukelti įtampą ir nemalonu jausmą, o ne komfortą, kurį turėtų suteikti vidpadis.

Geliniai vidpadžiai dažniausiai užduodami klausimai