Meniu
Your Cart

Akių ir galvos apsauga

Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginiai akiniai 3M SecureFit 402 Scotchgard SGAF, pilkiAprašymas:- 3M™ SecureFit™ apsauginiai akiniai, dengti Scotchgard™  rasojimui atsparia danga, kuri veikia ilgiau nei kitos rasojimui atsparios dangos, - Padidintas apsauginių akinių efektyvumas drėgnoje ir karštoje aplinkoje- Berėmiai l..
11.19€
Be PVM:9.25€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu - Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ..
8.45€
Be PVM:6.98€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu - Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ..
6.39€
Be PVM:5.28€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto s..
8.45€
Be PVM:6.98€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Scotchgard™ rasojimui atspari danga sumažina sąlytį su drėgmės lašeliais, kurie sudaro ploną, permatomą ir šviesai laidžią vandens plėvelę- Scotchgard™ rasojimui atspari danga veikia ilgiau nei kitos rasojimui atsparios dangos, padidina apsauginių akinių efektyvumą drėgnoje ir karštoje aplinkoje- ..
26.34€
Be PVM:21.77€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Kombinuotas dujų filtras - Trapecijos formos filtras neužstoja matymo lauko - Patogus ir greitas fiksavimas- Apsaugos klasė: ABEK2P3- Apsaugo nuo organinių garų, neorganinių ir rūgščių dujų, amoniako, jo junginių ir dalelių (virimo temperatūra 65°C) - Filtrai tvirtina..
53.75€
Be PVM:44.42€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtras yra trapecijos formos, neužstoja matymo lauko, su plačiu filtravimo lauku- Patogus ir greitas fiksavimas prie puskaukių ir visą veidą dengiančių kaukių- Apsaugos klasė: K1- Apsaugo nuo amoniako ir jo darinių- Tvirtinami prie 3M™ 6000, 7000 ir 7500 serijos puskaukių ir v..
18.63€
Be PVM:15.40€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Respiratorius su vožtuvu tinkantis suvirintojams - Minkštas, sandarus veidą saugantis vidinis sluoksnis - Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - Respiratorius saugo kvėpavimo takus nuo suvirinimo metu išsiskiriančių kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, suvirinimo garų ar ozono dujų&n..
12.80€
Be PVM:10.58€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Ausų kamštukai lankeliui 3M 1310- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžioApsaugos lygis: 26dBStandartas: EN352-2Pristatymas: 1-3 d...
2.61€
Be PVM:2.16€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Ausų kištukai su lankeliu ir keičiamais kištukų galiukais- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kištukai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Lankstus lankelis nespaudžia galvos- kištukai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžio- kištukus leng..
7.52€
Be PVM:6.21€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano- Dėl lygaus paviršiau purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka higieniški- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Unive..
0.44€
Be PVM:0.36€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su metalizuota vinilo virvelePametus, kamštelius galima aptikti metalo detektoriumiPuikiai tinka darbui ir maisto pramonėjeKamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečiaUniversalaus dydžioApsaugos lygis: 32dBStandartas..
4.64€
Be PVM:3.83€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Cilindro formos ausų kamštukai- kamštukai pagaminti iš minkštos polimero medžiagos - kamštukai suteikia puikią ilgalaikę apsaugą ir komfortą - Idealiai tinka naudoti aplinkoje su nuolatiniu triukšmu - Universalaus dydžioApsaugos lygis: 28dBStandartas: EN352-2Pristatymas: 1-3 d...
0.27€
Be PVM:0.22€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamštukai su virveleKamštukai pagaminti iš poliuretanoKamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečiaMažiau sugeria vandens drėgnoje aplinkoje, todėl ilgiau išlieka veiksmingiDėl lygaus paviršiaus purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka h..
0.47€
Be PVM:0.39€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginiai akiniai pritaikyti dėvėti su nuolatiniais akiniais - Nerasojančios ir nesibraižančios linzės - Akiniai taip pat pritaikyti dėvėti su apsauginėmis ausinėmis - Papildoma apsauga iš viršaus ir šonų - Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų purslų i..
10.11€
Be PVM:8.36€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys skaidrūs apsauginiai akiniai - VIRTUA™ serijos akiniai yra berėmiai su fiksuoto ilgio kojelėmis bei nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis- Lenkta akinių forma užtikrina didesnę apsaugą- Lengvi, patogūs ir puikiai priglunda prie veido- Apsaugo akis nuo UV spi..
5.43€
Be PVM:4.49€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo geltoni apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Automatinis lęšių prisitaikymas prie saulės šviesos intensyvumo ..
8.24€
Be PVM:6.81€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo pilki apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Automatinis lęšių prisitaikymas prie saulės šviesos intensyvumo su..
8.24€
Be PVM:6.81€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo tamsinti apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio bei saulės spindulių ..
8.24€
Be PVM:6.81€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio bei UV spindulių - Filtras nuo..
7.68€
Be PVM:6.35€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Berėmiai akiniai su fiksuoto ilgio kojelėmis - Lenkta forma užtikri..
9.92€
Be PVM:8.20€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Minkšta noselė ir kojelės - Geresnė apsauga nuo rasojimo, todėl lęš..
12.17€
Be PVM:10.06€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, modernaus dizaino apsauginiai akiniai- Polikarbonatinės linzės- Filtras nuo UV spindulių- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir UV spindulių- Plati, reguliuojama juostelė puikiai priglunda ir prisitaiko prie galvos- Sumažintas akinių rasojimas karštoje a..
17.97€
Be PVM:14.85€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virveleKamšteliai pagaminti iš minkštos ir drėgmei atsparios gumosUniversalaus dydžioPlastikinė dėžutė gali būti tvirtinama prie diržoGalima naudoti su kitomis AAPKamšteliai gali būti plaunami iki 50 kartųCE sertifikatasApsaugos lygis: 25dBStandartas: EN352-..
2.43€
Be PVM:2.01€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Automatiškai užtamsėjantis suvirintojo skydelis su 100-V filtru- Puiki apsauga akims ir veidui atliekant suvirinimo darbus- Perėjimas nuo šviesaus iki tamsaus filtro atspalvio- Lengvas naudojimas bei priežiūra- Tinka daugumai suvirinimo elektros lanku procesų, įskaitant MMA, MIG/ MAG ir aukšt..
255.68€
Be PVM:211.31€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- 3M HF-800 serijos daugkartinio naudojimo apsauginė puskaukė yra itin lengva- Inovatyvios puskaukės detalės suteikia maksimalią apsaugą- Patogi filtrų tvirtinimo sistema- Galima tvirtinti įvairius dvigubus filtrus, kurie apsaugo nuo dujų, garų ar dulkių (priklausomai nuo poreikių)- Dviejų..
50.54€
Be PVM:41.77€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Šalmas su integruotais apsauginiais akiniais - Akiniai užtikrina B klasės vidutinės energijos EN166 apsaugą nuo smūgių- Akiniai atsparūs rasojimui ir įbrėžimams- Speciali ertmė akiniams kuomet jie nenaudojami- Tinka nešiojantiems nuolatinius akinius - Dydžio reguliavimo dirželis - Patogus tek..
52.74€
Be PVM:43.59€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Šviesą atspindinti kepurė geram matomumui- Išorinė medžiaga megzta iš akrilo- Atspindintis pluoštas įaustas į akrilo audinį- Minkštas insulatex pamušalas apsaugo nuo šalčio ir vėjo- 9 formų mezgimo dažnisDydis: vienas dydisIšorinė medžiaga: 100% nertinis akrilasVidinė medžiaga: Insulatex pamušalas..
10.38€
Be PVM:8.58€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Šilta ir patogi akrilo kepuraitė jaunuoliams- Nuimamas LED šviestuvas kepuraitės priekyje - Šviesos stiprumas 150 lumenų- Veikimo laikas 2-4 valandos- USB įkrovimas- Funkcijos: high-medium-flash- Spindulio ilgis: 10m(high), 5m(medium)- CE sertifikatasMedžiaga: 100% akrilo mezginysDydis: viena..
9.99€
Be PVM:8.26€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Lengvas ir laisvas, siauro profilio dizainas - Puikus oro srauto paskirstymas suteikia daugiau komforto, mažiau rasoja - Puikus matymo laukas, ypač žiūrint žemyn (mažesnis išlenkimas, siekiant sumažinti atspindžius ir akinamą spindėjimą) - Dengia galvą, plaukus, kaklą ir pečius ..
107.35€
Be PVM:88.72€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- 3M S serijos galvos apdangalas S-133 su integruota galvą laikančia dalimi - Kvėpavimo takų, akių ir veido apsaugai - Akis ir veidą apsaugo nuo skystųjų tiškalų ir silpnos energijos poveikio- Atitinka aukščiausius, kvėpavimo takų apsaugai, keliamus reikalavimus - Uždengia galvą ir ve..
48.68€
Be PVM:40.23€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Lengvas, kompaktiškas Versaflo M-307 šalmas su antveidžiu - Kvėpavimo takų, akių, veido ir galvos apsaugai su atspariu ugniai veido tarpikliu - Lengvai naudojamas- Lankstus pritaikymas, naudojamas su bet kuria 3M "Versaflo" sistema Standartai:- ANSI Z87.1-2010- ANSI Z89.1-2003- "Typ..
411.69€
Be PVM:340.24€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Unisex kaklaskarė tinka tiek moterims, tiek vyrams - Ypač švelni medžiaga 17,5 mikronų premium merino vilna - Gerai sulaiko šilumą ir leidžia odai kvėpuoti - Greitai sugeria ir išgarina drėgmę - Natūrali antibakterinė apsauga Medžiagos tankis: 165g/m²Išmatavimai:- Auk..
24.95€
Be PVM:20.62€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu MB 10 V  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, ..
0.55€
Be PVM:0.45€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius be vožtuvo MB 10  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius be vožtuvo- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, je..
0.45€
Be PVM:0.37€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu MB 30 VAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tvirtinimo gumos - Apsaugo ..
2.20€
Be PVM:1.82€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex I-Works 9194171, skaidrūsSavybės: - Apsauginiai akiniai su skaidriais  lęšiais - Lengvi "I-Works" linijos akiniai su panoraminiais lęšiais - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą Lęšiai: - Lęšiai padengti specialia an..
14.25€
Be PVM:11.78€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex I-Works 9194270, tamsūsSavybės: - Apsauginiai akiniai su tamsintais lęšiais - Lengvi "I-Works" linijos akiniai su panoraminiais lęšiais - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą Lęšiai: - Lęšiai padengti specialia antirasoji..
15.69€
Be PVM:12.97€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai nerasojantys akiniai Uvex I-5 9183281, tamsūsSavybės: - Idealiai prisitaiko prie veido - Akiniai pridengia antakius ir skruostus, optimali šoninė akių apsauga - Platus matymo laukas- Spyruoklinis rėmelis be metalinių detalių Lęšiai: - Antistatiniai "Supravision e..
20.73€
Be PVM:17.13€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai panoraminiai akiniai Uvex Megasonic 9320265, skaidrūsSavybės: - Apsauginiai akiniai su sportiško ir ergonomiško dizaino rėmeliu - Ypač plati ir minkšta galvos gumelė - Maksimalus komfortas dėl gero prigludimo - Sferinės linzės dizainas turi išskirtinį matymo lauką (pi..
20.97€
Be PVM:17.33€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Super OTG 9169260, skaidrūsSavybės: - Lengvi, patogūs akiniai, idealiai prisitaiko prie veido - Maksimalus komfortas dėl gero prigludimo - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo (1 optinė klasė) ir užtikrina šoninę apsaugą - Akiniai yra be metalinių detali..
20.12€
Be PVM:16.63€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Phoes CX2 9198261, skaidrūsSavybės: - Idealiai prisitaiko prie veido - Itin patogūs akiniai dėvėti su ausinėmis, šalmais ar apsauginėmis kepuraitėmis - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą - Minkštas komponentas kaktos srityje..
16.06€
Be PVM:13.27€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Sportstyle 9193280, pilkiSavybės: - Lengvi, sportinės linijos akiniai, idealiai prisitaiko prie veido - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą Lęšiai: - Panoraminiai, specialios formos lęšiai - Lęšiai padengti specialia, an..
13.18€
Be PVM:10.89€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Phoes 9192225Savybės: - Modernaus dizaino, idealiai prisitaiko prie veido - Itin patogūs akiniai dėvėti su ausinėmis, šalmais ar apsauginėmis kepuraitėmis - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą - Akiniai tvirtinasi prie "Phoes..
13.30€
Be PVM:10.99€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Phoes CX2 9198237, tamsintiSavybės: - Idealiai prisitaiko prie veido - Itin patogūs akiniai dėvėti su ausinėmis, šalmais ar apsauginėmis kepuraitėmis - Akiniai neiškraipo panoraminio vaizdo ir užtikrina šoninę apsaugą - Minkštas komponentas kaktos srityje..
16.06€
Be PVM:13.27€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Apsauginiai akiniai Uvex Phoes Extreme 9192280, skaidrūsSavybės: - Idealiai prisitaiko prie veido- Itin patogūs akiniai dėvėti su ausinėmis, šalmais ar apsauginėmis kepuraitėmis - Akiniai tvirtinasi prie "Phoes Ies" serijos šalmų Lęšiai: - "Supravision" lęšiai visiškai nerasojant..
15.69€
Be PVM:12.97€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Ventiliuojamas šalmas su ABS danga - Patrauklus dizainas be anglies pluošto - Ratuku reguliuojamas dydis 56-63cm - Šešių taškų sulaikantys tekstilės diržai - Pridėta pasmakrės juostelė - Tinkama su PW47 ir PS47 ausinėmis Standartai:- EN 397-30°C/+50°C, LD..
22.99€
Be PVM:19.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, jei šių aerozolių dispersinės fazės koncentracija ore nevir..
0.99€ 1.39€
Be PVM:0.82€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 10 VCAprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozol..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu MB 10 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Paminkštinimas nosies srityje suteikia daugiau komforto- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu MB 40 VS Anti-SmogAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio- Puikiai priglunda prie veido- Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tv..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 30 VCAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tvir..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 2-5 d.d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui- Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų i..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d. d.
- Polipropileninis sulankstomas respiratorius su aukščiausios kokybės filtruojančiu (vidiniu) sluoksniu užtikrina maksimalų efektyvumą dirbant- Sulankstomas – respiratorių lengva transportuoti ir saugoti- Aukščiausios kokybės filtruojanti medžiaga – itin mažas pasipriešinimas kvėpuojant, maksim..
0.50€
Be PVM:0.41€
Pristatymas: 1-3 d. d.
 Aprašymas:- Galvos apdangalas su akių veido skydeliu, metaliniu tinkleliu- Ypač patvari ir patogi galvos ir veido apsauga pjaunant įvairias medžiagas- Plieninio tinklo skydelis apsaugo veidą ir galvą nuo skraidančių medžio drožlių- Kvėpuojantis tinklelis leidžia vėdintis-  Reguliuoja..
11.39€
Be PVM:9.41€
Pristatymas: 1-3 d. d.
 Aprašymas:- Skydelis pagamintas iš 1mm storio polikarbonato ir 200 mm storio apsauginiu stiklu- Reguliuojama galvos juosta- Skydelis suteikia apsauga nuo skysčių, vidutinės energijos smūgių, rūgščių ir kitų cheminių medžiagų- Lengvai pakeičiamas stiklasDydis: universalusPristatymas: 1-3 d. d.P..
10.95€
Be PVM:9.05€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai akiniai ant šalmo 3M-V9C Gamintojas: 3M Aprašymas:- Skaidrūs akinių lęšiai- Akiniai gali būti derinami su 3M šalmais - Akiniai atsparūs įbrėžimams ir rasojimui- Apsaugo akis nuo kietųjų dalelių ir UV spindulių- Lengva reguliuoti ir pritvirtinti prie 3M šalmų Standartai:&nb..
13.75€
Be PVM:11.36€
Rodoma nuo 1 iki 57 iš 186 (4 puslapių)
Akių ir galvos apsauga

Akių ir galvos apsauga

Šioje kategorijoje rasite mūsų geriausius pasiūlymus, kaip  prekės apsaugoti akis, galvą, kvepavimo takus nuo nemalonių ir nelaimingų atsitikimų bei aplinkos veiksnių. Kiekvienam žmogui vertą susirūpinti apie savo sveikatą, ypač tada kai praleidžiame trečdalio savo gyvenimo darbe. Apsisaugoti ne tik reikia, bet ir neišvengiamai būtina. Leiskite mums padėti išlaikyti jus saugius.

Akių ir galvos apsauga dažniausiai užduodami klausimai