Meniu
Your Cart

Logotipai

Pristatymas: 2-6 d. d.
Graviruotas solidus tušinukas .Aliumininis tušinukas spalvotu korpusu, su sidabro spalvos detalėmis ir segtuku.Medžiaga: AliuminisRašalo spalva: MėlynaMatmenys: 13,5x1 cmNorimą graviruoti logotipą ar užrašą atsiųskite E-paštu:  andrius@glove.lt..
4.79€
Be PVM:3.96€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 30 cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas.  ..
8.99€
Be PVM:7.43€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 8 cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas. ..
5.99€
Be PVM:4.95€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 16cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas.Susisiekime. ..
6.99€
Be PVM:5.78€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo siuvinėjimas iki 16cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Logotipo siuvinėjimas.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
6.99€
Be PVM:5.78€
Pristatymas: 2-6 d. d.
 Logotipo siuvinėjimas iki 30cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
8.99€
Be PVM:7.43€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo siuvinėjimas 8cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
4.99€
Be PVM:4.12€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Logotipai

Logotipai

Kompanijos logotipas ant darbinių rūbų yra svarbūs ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir kaip efektyvus reklamos įrankis. Jei darbuotojai nešioja aprangą su jūsų logotipu ar prekės ženklu, jie tampa ne tik jūsų komandos dalimi, bet ir efektyvi judinti reklama, pristatančia jūsų prekes, įmone ar jūsų teikimas paslaugas potencialiems klientams. Be to darbo rūbai su logotipu gali suteikti jūsų darbuotojams profesionalumo ir komandos dalies jausmą. Tai gali turėti teigiamą poveikį darbuotojų darbo moralei, o tai gali padidinti jų produktyvumą ir pagerinti darbo rezultatus.

Ant darbo rūbų galima išsiuvinėti ar uždėti termo lipduka ne tik jūsų logotipa, taip pat galite taip reklamuoti jūsų teikiamas paslaugas ar prekes.  Svarbiausia, kad logototipas padidina įmonės atpažintinumą, nes darbuotojai atstovauja įmonei ir savo atliekamam darbui. Su puikiai matomu logotipu arba įmonės pavadinimu ne tik esami, bet ir potencialūs klientai ras jūsų įmone lengviau ir paprasčiau.


Logotipai dažniausiai užduodami klausimai