Meniu
Your Cart

Logotipai

Pristatymas: 2-6 d. d.
Graviruotas solidus tušinukas .Aliumininis tušinukas spalvotu korpusu, su sidabro spalvos detalėmis ir segtuku.Medžiaga: AliuminisRašalo spalva: MėlynaMatmenys: 13,5x1 cmNorimą graviruoti logotipą ar užrašą atsiųskite E-paštu:  andrius@glove.lt..
4.79€
Be PVM:3.96€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 30 cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas.  ..
8.99€
Be PVM:7.43€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 8 cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas. ..
5.99€
Be PVM:4.95€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo lipdukas iki 16cm.Uždedame Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Termoplasto lipdukas.Susisiekime. ..
6.99€
Be PVM:5.78€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo siuvinėjimas iki 16cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo. Logotipo siuvinėjimas.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
6.99€
Be PVM:5.78€
Pristatymas: 2-6 d. d.
 Logotipo siuvinėjimas iki 30cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
8.99€
Be PVM:7.43€
Pristatymas: 2-6 d. d.
Logotipo siuvinėjimas 8cm.Galime išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipą, ženklą ar pavadinimą, kuris suteiks gaminiui originalumo.Apmokėjimo komentare pridėkite logotipą...
4.99€
Be PVM:4.12€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Logotipai

Logotipai

Kompanijos logotipas ant darbinių rūbų yra pigiausia reklama kompanijai, tuo pačiu metu jūsų darbuotojai atrodo profesionaliau ir stylingiau. Svarbiausia, kad logototipas padidina įmonės atpažintinumą, nes darbuotojai atstovauja įmonei ir savo atliekamą darbą. Su puikiai matomu logotipu arba įmonės pavadinimu ne tik esami, bet ir potencialūs klientai ras jūsų įmone.

Logotipai dažniausiai užduodami klausimai