Visi žino darbinių rūbų svarba, bet ar žinojote jog darbo rūbai su įmonės logotipu ir/ar reklama gali suteikti dar daugiau naudos ir net uždirbti daugiau pinigų įmonei? 

Kodėl darbo rūbai su įmonės logotipais yra puiki investicija?

Pigi reklama - išsiuvinėti ar užklijuoti termo lipduką su jūsų įmonės logotipu gali kainuoti nuo 5 eurų iki 10 eurų (priklauso nuo dydžio, vietos ir dizaino. Retais atvejais tai gali kainuoti ir daugiau), o tai neginčijamai yra pigiausią reklama ir gal net efektyviausia reklama. Profesionaliai atrodantis darbuotojas su aiškiai matomu logotipu ir/ar reklama pakels jūsų kompanijos žinomumą vietinių rate, ir dažnai atvejais net privilios potencialius klientus. 

Profesionalus darbuotojų įvaizdis - kaip ir jau minėjome ankščiau tvarkingai ir profesionaliai atrodantys darbuotojai suteiks aplinkiniams pasitikėjimų, kad ir kokias paslaugas siūlote, taip reklamuodami ir pritraukdami potencialius klientus savo verslui 

Darbuotojo atpažinimas - jei jūsų įmonė dirba aplink klientus ar paprastus vartotojus labai svarbu kad jie lengvai atpažintu jūsų darbuotojus, jei jiems iškilo klausimų ar reikia papildomos pagalbos. Potencialus klientas kuris negali rasti reikiamos pagalbos ar konsultacijos iš jūsų darbuotojų vien dėl to kad jie nesugebėjo atpažinti darbuotojų nuo kitų klientų, gali neigiamai paveikti jūsų įmonės įvaizdžiui ir žinoma galite netekti potencialaus kliento.

Darbuotojų moralė ir lojalumas - kokybiški darbo rūbai su logotipu gali padidinti darbuotojų pasitikėjimu savo darbdaviu. Jie rodo, kad įmonė rūpinasi darbuotojų išvaizdą ir pasirengusi investuoti į jų komfortą ir saugumą. Tai dažniausiai suteikia teigiamą požiūrį į darbdavį ir padidina darbuotojo lojalumą įmoneiKaip efektyviai ir pigiai išnaudoti logotipų ir reklamos naują ant darbo rūbų?

Efektyviai ir pigiai išnaudoti logotipų ar reklama ant darbo rūbų galite pritaikydami šiuos patarimus

Pasirinkite tinkama rūbų spalvą - tinkamai pasirinktą darbo aprangos spalva gali padidinti logotipo ir reklamos matomumą ant rūbų. Pavyzdžiui, jei logotipas yra baltos spalvos, tada rekomenduojame rinktis tamsesnės spalvos rūbus kad jis būtų lengvai pastebimas ir gerai matomas. Tarkim jei pasirinkote pilkos spalvos darbo apranga, o jūsų logotipe dominuoja pilkšvos spalvos, logotipas gali būti sunkiai matomas ir susilieti su apranga, tokia reklama būtų ne tik neefektyvi, bet mūsų nuomonė ir nereikalinga

Pasirinkite tinkamą rūbų dydį - prieš įsigyjant nauja darbo apranga darbuotojui užtikrinkite kad pasirinkote tinkamą dydį, nes per maži rūbai gali ištampyti ir deformuoti logotipą, o jei rūbai per dideli dėl susiglamžymo logotipas gali sunkiai matytis ir būti nepastebimu.

Pasirinkite tinkamą logotipo vietą - dažniausiai logotipai ant darbo rūbų būna ant krūtinės ir nugaros, ir tai tikriausiai yra pačios geriausios pozicijos. Bet nebūtina vien tuo apsiriboti, galima išsiuvinėti maža logotipą ant darbo kelnių, kepurių ar net marškinėlių pečių srities.

Vienu metu pateikite didesni užsakymą - darant didesnius užsakymus daugumą įmonių gali pasiūlyti jums geresnes sąlygas ir kainas, todėl būtų protinga jei vienu metu užskaitinėtumėte kuo didesni užsakymą, tuo pačiu sutaupysite įmonei pinigų.

Pasirinkite tinkamą logotipo būda - dažniausiai logotipai būna arba išsiuvinėjami ar užklijuojami termo būdų. Pasirinkite būdą, kuris geriausiai tinka jūsų poreikiams ir biudžetui. 

Termo lipdukas ar išsiuvinėtas logotipas - kuris būdas geresnis?

Abi technikos turi savo privalumų ir trūkumų. Logotipo užklijavimas termo būdų yra greitesnis ir pigesnis procesas, tačiau kokybė gali būti prastesnė. Taip pat, jei reikia daugiau spalvų arba sudėtingesnio logotipo, tai gali būti sunkiau pasiekti su šia technika.

Išsiuvinėtas logotipas yra kokybiškesnis ir atrodo elegantiškiau ant darbo rūbų, tačiau tai yra brangesnis ir ilgesnis procesas. Tai yra geriausia technika naudoti, jei reikia sudėtingesnio logotipo su daugiau spalvų, arba jei norite, kad jūsų darbuotojų drabužiai atrodytų aukštos kokybės ir profesionaliai.

Svarbu nepamiršti, kad pasirinkus logotipo ženklinimo techniką reikia atsižvelgti į darbo rūbų paskirtį ir reikalavimus. Pavyzdžiui, jei darbas yra susijęs su maisto gamyba, tada geriau pasirinkti išsiuvinėtą logotipą, kadangi jis yra tvirtai pritvirtintas ir nekelia grėsmės maisto produktams. Jei negalite apsispresti kas būtų geriau jūsų įmonei, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų konsultantai elektroninių paštu arba telefonu. Mūsų kontaktus gali rasti čia - darbiniairubai.lt kontaktai