Meniu
Your Cart

Žygio batai

Pristatymas: 1-3 d. d.
Odiniai žygio batai Bennon Terenno HighGamintojas: BennonBATVIRŠIS: - Specialiai apdirbta natūrali impregnuota, atspari dilimui Crazy Horse oda (1.8-2.0mm storio) - Padidintas atsparumas drėgmei - REGI-TEX impregnuotos membranos technologijos.PAMUŠALAS: ..
77.61€
Be PVM:64.14€
Pristatymas: 1-3 d. d.
HIKER TOP Darbiniai kedai S3 CI HRO SRC.Gamintojas: Gaston Mille (Prancūzija). Hiker Top- naujos kartos labai lengva darbo avalynė, apsauganti ir tausojanti Jūsų kojas.            Lengvi ir kvėpuojantys batai neleis Jūsų kojoms sušlapti. Sertifikuota darbo avalynė..
59.29€ 107.58€
Be PVM:49.00€
Pristatymas: 1-3 d. d.
HIKER Darbiniai kedai S3 CI HRO SRC.Gamintojas: Gaston Mille (Prancūzija). Hiker - naujos kartos lengva darbo avalynė, apsauganti ir tausojanti Jūsų kojas.            Lengvi ir kvėpuojantys batai neleis Jūsų kojoms sušlapti. Sertifikuota darbo avalynė, kuri suteik..
48.88€ 94.27€
Be PVM:40.40€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Žygio batai

Kokybiški batai žygiavimui (žygio batai)

Pėsčiųjų žygiai vis labiau ir labiau populiarėja pastaruoju metu - tai puiki pramoga šeimoms, ar žmonėms kurie tiesiog negali užsisėdėti vienoje vietoje, taip pat tai yra labai geras pasyvus sportas ir proga susipažinti su apylinkėmis ir vaizdais kurių kitu būdų tikriausiai niekada nepamatytumėte ar žinotumėte kad Lietuva gali pasiūlyti. Bet kaip ir su kiekvienu hobiu ar sportu atsiranda ir tam tikrų minusu, galima pagalvoti, o kas čia tokio? Apsirengiu apsiaviu patogesne avalyne ir pirmyn, bet dauguma žygeiviu eina į didelio atstumo pėsčiųjų žygius 20-30km ar net daugiau. Tada ir atsiranda poreikis patogesnei aprangai, tokiems kaip termo rūbai, didelė patogi kuprinė, lengva pavasarinė striukė, ir žinoma patogūs žygio batai. Kadangi tokie žygeiviai praeina labai didelius atstumus paprasta kasdienine avalyne tiesiog tam netinkama dėl kelių pagrindinių priežasčių. Pirmiausiai laisvalaikio avalynė dažniausiai daugiausia dėmesio skiria išvaizdai, o žygio batai privalo būtų patvarūs ir patogus. Įsivaizduokite išeinate į 30 kilometrų žygi ir po kiek laiko, batai pradeda trinti pėdas, atsiranda pūslės ar net suplyšta, tikriausiai nei vienas iš mūsų nenorėtų susidurti su tokią situacija? Todėl profesionalūs žygeiviai renkasi specialius žygio batus

Kuo skiriasi žygio batai nuo kasdieninės avalynės?

Gamintojai gamindami specialius žygio batai (hiking shoes) specialiai apgalvoja ir suplanuoją jų gamyba taip kad jie galėtu atlaikyti sunkias oro sąlygas, ir išsilaikytu kur kas ilgiau nei paprasta kasdieninė avalynė. Kaip ir bet koks automobilis turi savo kilometraža taip ir gamintojai dažnai įvertina žygio batų galimybes kilometrais, diduma gamintojų tikina kad tokie batai gerai prižiūrimi tarnaus daugiau nei 1000 kilometrų. Dažniausiai tokiems batams tik gali tekti profilaktiškai keisti vidpadžius. Žygio batai yra patikimi, patogūs ir reikalingi, kai planuojate ilgą žygį arba turistinę kelionę. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra lengvi, lankstūs ir gerai apsaugo pėdą. Šie batai yra pritaikyti naudoti įvairiose aplinkose, nuo kalnų takų iki miesto gatvių.

Ar galima avėti žygio batus kasdieniniame gyvenime?

Atsakymas į šį klausima yra gan trumpas ir aiškus, taip žinoma galite avėti žygio batus kasdieniniame gyvenime ar net darbe. Bet dauguma žmonių pasirenka to nedaryti, nes profesionalus ir kokybiški žygio batai dažniausiai yra nepigus, jie gali kainuoti nuo 70 eurų net iki 200 eurų ir net daugiau.