Meniu
Your Cart

Apie mus

Dėkojame, jog susidomėjote kas mes esame, ką darome ir iš kur atsiradome. Darbiniairubai.lt idėja labai paprasta - norėjome sukurti visiems lengvai suprantama parduotuvę, kurioje rastumėte Jums visas reikalingas darbo saugos priemones vienoje vietoje.

Mūsų tikslas - tiekti platų aukščiausios kokybės gaminių, kuriuos gamina didžiausi asmeninių apsaugos priemonių pramonės atstovai pasirinkimą. Teikti neprilygstamas klientų aptarnavimo paslaugas, ekspertų konsultacijas visais darbo drabužių pasirinkimo klausimais - nuo sveikatos ir saugos taisyklių bei klasifikacijos iki prekių rekomendacijų klientams. 

Svetainė darbiniairubai.lt priklauso "MB Glovė" puslapiu tinklui, kuri buvo sukurta 2014 m. ir dabar yra viena iš pirmaujančių darbo apsaugos rūbų tiekėja Lietuvoje ir Latvijoje. Mūsų komanda turi patirties dirbant su asmeninių apsauginių priemonių gaminiais ir yra išmokyta teikti aukštos kokybės rekomendacijas tiek konkrečioms užduotims, tiek pramonės šakoms, padedančias jums rasti geriausią sprendimą.

 

Ką gali darbiniairubai.lt Jums pasiūlyti?
Remdamiesi dešimtmečio prekybos patirtimi, turime gerų ryšių su geriausiai žinomais asmeninių apsaugos priemonių gamintojais visoje Europoje. Siūlome gerai žinomų pramonės atstovų, įskaitant "Uvex", "Ansell", "Portwest", "Polyco", "Supertouch" ir kt prekes. Teikiame didmeninę ir mažmeninę prekybą darbo saugos priemonėmis. Prekiaujame darbiniai rūbais, darbo batais, darbo pirštinėmis, akių ir galvos apsaugomis. Teikiame logotipų spausdinimo ant drabužių ir darbo apsaugos priemonių paslaugą. Taip pat galime pasiūlyti medicininės aprangos siuvimą pagal invidualų užsakymą