Meniu
Your Cart

Darbo batai

Pristatymas: 1-3 d.d.
- Sportinio stiliaus lengvi darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos - Tekstilinis pamušalas - Klasikinis batų suvarstymas raišteliais - Kompozitinė apsauginė noselė - Dvigubas PU/PU padas - Padas atsparus slydimui ir nafto..
58.24€
Be PVM:48.13€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Lengvi ir patogūs darbo batai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš natūralios nabuko odos (viena iš ilgaamžiškiausių ir patvariausių medžiagų batų gamyboje)- Tekstilinis pamušalas - Klasikinis batų suvarstymas raišteliais - Kompozitinė apsauginė noselė - Kevlarinis, lankstus pad..
59.36€
Be PVM:49.06€
Pristatymas: 2-5 d.d.
- Patogūs ir lengvi darbo sandalai- Viršutinė batų dalis pagaminta iš verstos odos ir tekstilės- Batų viršus elastingas, laidus orui- Tekstilinis pamušalas- Užrišami elastiniai raišteliai- Kompozitinė apsauginė noselė- Dvigubas PU/PU padas- Padas atsparus slydimui ir naftos produktams - Energij..
51.39€
Be PVM:42.47€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patavrios ir amortizuojančios medžiagos - "Monitor" SS 2.0 vidpadis suteikia labai gerą amortizaciją ..
154.69€
Be PVM:127.84€
Pristatymas: 4-9 d. d.
Gamintojas: Monitor (Švedija)- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Naujos technologijos darbo batai, pagaminti naudojant įpurškimo technologiją- Viršutinė batų dalis pagaminta iš kvėpuojančio audinio ir atspindinčios medžiagos Cameleo, kuri puikiai atspindi šviesą - Vidurinio pado ..
84.99€
Be PVM:70.24€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Patogūs apsauginiai darbo batai - Naujos technologijos darbo batai, pagaminti naudojant įpurškimo technologiją - Šviesą atspindinčios detalės - Drėgmę sugeriantis tekstilės pamušalas - Kompozitinė pirštų apsauga- Lygus išorinis padas pagamintas iš dvigubo tankio PU- Vidurinio pado Shore kietu..
67.69€
Be PVM:55.94€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš pralaidžios orui medžiagos "Mo-KNIT" - Lengvi ir patogūs - "Monitor" SS 2.0 vidpadis pralaidus ori ir suteikia gerą amortizaciją - Padas su protektoriumi, atsparus slydimui Standartas: E..
94.99€
Be PVM:78.50€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vandeniu atsparūs apsauginiai darbo batai - Viršutinė bato dalis pagaminta iš aukštos kokybės nubuko odos - Pamušalas: poliesterio tinklelis - Kompozitinė pirštų apsauga - Kvėpuojanti viršutinė batų dalis - Dviejų sluoksnių (PU/TPU) padas - Pradūrimui atsparus pa..
95.59€
Be PVM:79.00€
Pristatymas: 4-9 d.d.
Vyriški laisvalaikio batai Salomon Wander GTXAprašymas:- Vyriški batai atsparūs vandeniui su Gore-Tex membrana - SensiFit puikiai priglunda, apgaubia ir prisitaiko prie pėdos - Contragrip itin gero sukibimo padas ant sausų, šlapių, kietų paviršių - Aukščiausios kokybės sukibimas su šl..
148.12€
Be PVM:122.41€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Moteriški batai atsparūs vandeniui su Gore-Tex membrana - Atnaujinti XA Pro 3D Gore-Tex versijos batai yra lengvesni ir minkštesni, tačiau turi visus privalumus (stabilumą, amortizaciją ir sukibimą) - 3D užtikrina stabilumą ir komfortą - Contragrip itin gero sukibimo padas - Au..
201.05€
Be PVM:166.16€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Sportinio stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Viršutinė batų dalis pralaidi orui, pagaminta iš NetInNet medžiagos - Patvarti Ripstop medžiaga atspari plyšimui ir dilimui - TPU apsauga priekinėje ir galinėje batų dalyje - Aliuminė pirštų apsauga - Minkštas, sugeriantis d..
127.05€
Be PVM:105.00€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Labai patogios moteriškos klumpės- Batviršis pagamintas iš natūralios odos- Profiliuotas odinis vidpadis- Gumelės, kurios pritaiko avalynę prie pėdos- Padas pagamintas iš lengvos neslidžios medžiagos- Tinka tiek darbui tiek laisvalaikiui- Kulno aukštis 4 cmDydžiai: - 35 - 22,8 ..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Moteriški žieminiai darbo batai pasižymi ypatingu komfortu ir išskirtiniu dizainu - Tvirti žieminiai odiniai darbo batai su "Aspen" aerogelizoliacine medžiaga, kurią NASA naudoja savo kosminiuose kostiumuose- Šalčio izoliacija iki -40°C- "Contragrip" žieminis padas itin gerai sukimba su snieg..
211.75€
Be PVM:175.00€
Pristatymas: 1-2 d. d.
GASTON MILLE Volca S3 Hi-3 Hro Wg Src suvirintojo batai. Bato viršus:  - Kompozitinės medžiagos pirštų apsauga 240J (+20% daugiau nei reikalauja standartai),  - Labai tvirtas odos (2 - 2,2 mm),  - Liepsnai atsparus susiuvimas, natūrali oda,  - Kibirkštims ir van..
99.99€
Be PVM:82.64€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Greitai įsiaunami batai be raištelių - Apsaugos klasė: S1P ESD SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - "Slim Cap" pirštų apsauga (be matelo) - Pradūrimams atspa..
97.63€
Be PVM:80.69€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Paminkštintas batų auliukas suteikia daugiau komforto - Apsaugos klasė: S1P ESD SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - "Slim Cap" pirštų apsauga (be matelo) - ..
95.64€
Be PVM:79.04€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Patogūs sportinio stiliaus apsauginiai darbo pusbačiai - Vandeniui atsparus batų paviršius - Apsaugos klasė: S3 ESD SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - Aliuminė pirštų apsauga - Slydimui ir naftos produktams atsparus padas - Energijos absorbcija kulno srityje..
125.78€
Be PVM:103.95€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Besiūlis, lengvas ir orui pralaidus tekstilinis batų viršus- Apsaugos klasė: O1 SRC- Batai be pirštų apsaugų - Slydimui ir naftos produktams atsparus padas - Energijos absorbcija kulno srityje - Antistatinė avalynė Pamušalas: antibakterinis – stabdantis nemalonaus kvapo at..
114.41€
Be PVM:94.55€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Batų paviršius atsparus vandeniui - Apsaugos klasė: S3 SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - "Slim Cap" pirštų apsauga (be matelo) - Pradūrimams atsparus pada..
95.64€
Be PVM:79.04€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Viršutinė batų dalis pagaminta ir mikrofibros ir sustiprintos tekstilės geresniam atsparumui nuo trinties - Batų paviršius atsparus vandeniui - Paminkštintas batų auliukas suteikia daugiau komforto - Apsaugos klasė: S3 SRC - 200 džaulių atspari apsauginė noselė - "Slim Cap..
98.72€
Be PVM:81.59€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Apsauginiai darbo sandalai- Kompositinė pirštų apsauga - Minkštas, sugeriantis drėgmę "Super-lex" pamušalas - BOA batų užsegimo sistema - "Fit-Tech" vidpadis suteikia labai gerą amortizaciją ir komfortą - Padas pagamintas iš dvigubo tankio PU su protektoriumi Standartas:&n..
137.42€
Be PVM:113.57€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Tekstilinis batų viršus pralaidus orui ir sustiprintas geresniam atsparumui nuo trinties - Apsaugos klasė: S1P SRC- 200 džaulių atspari apsauginė noselė - Apsauginė noselė: aliuminė - Pradūrimams atsparus padas - Slydimui ir naftos produktams atsparus padas - Energijos abs..
129.77€
Be PVM:107.25€
Pristatymas: 4-9 d.d.
- Žieminiai darbo batai pasižymi ypatingu komfortu ir išskirtiniu dizainu - Tvirti žieminiai odiniai darbo batai su "Aspen" aerogelizoliacine medžiaga, kurią NASA naudoja savo kosminiuose kostiumuose- Šalčio izoliacija iki -40°C- "Contragrip" žieminis padas itin gerai sukimba su sniegu ir ledu-..
211.75€
Be PVM:175.00€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Batai pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis, kurių pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis,  pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas - Patogūs apsauginiai darbo..
129.88€
Be PVM:107.34€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Batai pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis, kurių pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis,  pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas - Patogūs apsauginiai darbo..
114.32€
Be PVM:94.48€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Apsauginiai darbo sandalai- Lengvi, minkšti ir patogūs - Batų pamušalas pagamintas iš drėgmę sugeriančio audinio - L6 BOA batų užsegimo sistema - "Monitor-Pro-Support-Eco" vidpadis pagamintas iš poliuretano su papildomomis amortizacinėmis zonomis po kulnu ir priekyje - Papildom..
149.00€
Be PVM:123.14€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš "Moknit" tekstilės - Lengvi ir lankstūs batai - BOA batų užsegimo sistema - "M-Rebound MRR" padas iš itin lengvos, patavrios ir amortizuojančios medžiagos - "Monitor" SS 2.0 vidpadis suteikia..
154.52€
Be PVM:127.70€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Lengvi, lankstūs, patogūs ir kvėpuojantys batai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš mikropluošto ir tekstilės - "M-Rebound" tarppadis iš itin lengvos, patavrios ir amortizuojančios medžiagos - "Monitor" SS 2.0 vidpadis suteikia la..
116.28€
Be PVM:96.10€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Su šviesą atspindinčiomis detalėmis - Batai pagaminti iš ventiliuojamos mikropluošto medžiagos, su atvirais plotais maksimaliam kvėpavimui - Patogus batų suvarstymas leidžia lengvai apsiauti ir nusiauti - Batų vidus pagamintas iš drėgmę..
72.60€
Be PVM:60.00€
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo sandalai- Viršutinė batų dalis pagaminta iš tekstilės ir mikropluošto - BOA batų užsegimo sistema - "Monitor" SSCC vidpadis prisitaiko prie pėdos formos - Padas atsparus slydimui Standartas: EN ISO 20345:2011 S1P HRO SRC Pristatyma..
109.95€
Be PVM:90.87€
Pristatymas: 3-10 d.d.
- Lengvi ir patogūs apsauginiai darbo pusbačiai- Viršutinė bato dalis pagaminta iš verstos odos - Batai su skylutėmis papildomai oro ventiliacijai - Išimamas, anatominis ir antistatiškas vidpadis - Kompozitinė pirštų apsauga - Apsaugos klasė: S1P SRC- Dviejų poliuretano sluoksnių..
51.89€
Be PVM:42.88€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, raudona/baltaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustipri..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, puoštos smulkiais gėlių motyvaisGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizain..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, gėlėtosGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina koj..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina k..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės anticeliulitinės šlepetės Buxa CE1Gamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios skeltos odos šlepetės - Dirželiu reguliuojamas plotis - Išskirtinis šlepečių dizainas: priekinė pado dalis aukštesnė, o galinė - žemesnė - Dėl išskirtinio dizaino šlepetės sustiprina kojų raumeni..
44.28€
Be PVM:36.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės klumpės Buxa OS12, juoda/baltaGamintojas: BuxaAprašymas:- Minkštos, natūralios odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos&nb..
42.92€
Be PVM:35.47€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės klumpės Buxa OS12, juodaGamintojas: BuxaAprašymas:- Minkštos, natūralios odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos - K..
42.92€
Be PVM:35.47€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės klumpės Buxa OS12, nubuko odaGamintojas: BuxaAprašymas:- Natūralios nubuko odos klumpės - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neprakaituoja - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Klumpių padas pagamintas iš liepų medienos -..
42.92€
Be PVM:35.47€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės klumpės Buxa PF1Gamintojas: BuxaAprašymas:- Patogios natūralios odos klumpės- Klumpių viduje 100% natūrali avies vilna - Vilna pralaidi orui, todėl kojos neprakaituoja - Natūrali vilna puikiai apsaugo nuo šalčio - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai laikysenai - Padas den..
41.57€
Be PVM:34.35€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Medicininės klumpės Buxa PF2Gamintojas: BuxaAprašymas:- Patogios natūralios ir minkštos nubuko odos klumpės - Klumpės puoštos natūraliu gyvūninės kilmės kailiuku - Natūrali oda išskiria perteklinę šilumą, todėl kojos neperkaista - Medinis profiliuotos formos padas taisyklingai la..
50.59€
Be PVM:41.81€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginiai darbo sandalai- Viršutinė bato dalis pagaminta iš kvėpuojančio mikropluošto - Pamušalas: tekstilinis - Vidpadis: antibakterinis - Kompozitinė pirštų apsauga - Apsaugos klasė: S1 - Poliuretano padas su geresnėmis antipraslydimo savybėmis ..
37.22€
Be PVM:30.76€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Darbo batai Cerva BK O2 SRC Be pirštų apsaugosGamintojas: CervaAprašymas:- Vandeniu atsparūs darbo batai - Viršutinė bato dalis pagaminta iš natūralios odos - Pamušalas: poliesterio tinklelis - Kvėpuojanti viršutinė batų dalis - Dviejų poliuretano sluoksnių (PU/PU) padas&nbs..
47.19€
Be PVM:39.00€
Pristatymas: 3-10 d.d.
Žieminiai darbo batai Portwest FD33 Kumo Musta S3Gamintojas: PortwestAprašymas:- Aukštos kokybės žieminiai darbo batai - Viršutinė dalis pagaminta iš natūralios odos, kuri neleidžia prasiskverbti vandeniui - Pradūrimui atsparus plieninis pado intarpas - Plieninė apsauginė noselė ..
35.99€
Be PVM:29.74€
Pristatymas: iki 10 d.d.
- Guminiai darbo batai su pašiltinimu - Batai nepralaidūs vandeniui - Bato aulas didelio atsparumo poliamidas apdorotas teflonu, atstumiančiu vandenį - Avalynė pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui - Termoplastinė guma yra 30% leng..
46.79€
Be PVM:38.67€
Pristatymas: 3-10 d.d.
- Lengvi, šalčiui atsparūs apsauginiai guminiai batai iš EVA medžiagos- Apsauginė plieno noselė - Kevlarinis, lankstus pado intarpas - Avalynė išlieka elastinga netgi esant -30°C- Ypatingai lengvi batai, vienos šių guminių batų poros svoris 900-1200g - Oro kapsulių medžiagoje dėka EVA avalynė p..
48.67€
Be PVM:40.22€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai batai be metalo Gaston Mille New S2 SRC ESDGamintojas: Gaston MilleLIKUTIS:  40 d. - ruda, 44 d. - perforuota pilka.Aprašymas:- Apsauginiai batai be metalo, tinka tiek vyrams, tiek moterims - Puikus sukibimas  - Natūralios odos batai - Atsparūs vandeniu..
42.35€ 84.16€
Be PVM:35.00€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Apsauginiai guminiai batai - Patogūs ir gerai priglundantys - Batų pamušalas pagamintas iš poliesterio medžiagos - Batai atsparūs vandeniui - Plieninė pirštų apsauga - Padas atsparus slydimui Standartas: EN ISO 20345:2011 S5 SRCPristatymas: 1-3 d. d.Prekės p..
43.99€
Be PVM:36.36€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Klasikinės apsauginės klumpės - Viršutinė klumpių dalis pagaminta iš odos, dengtos PU  Vi- Ergonomiškas vidpadis su padikaulio atrama - Plieninė piršų apsauga - Batų noselė atspari smūgiams iki 200 J- Elastingas ir reguliuoajas dirželis - Padas atsparus slydimui Stand..
92.90€
Be PVM:76.78€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Eco Green batai pagaminti naudojant kuo daugiau perdirbtų medžiagų - Viršutinė batų dalis pagaminta iš 92% perdirbto PET plastiko - Vidpadis pagamintas iš perdirbto poliuretano ir PET plastiko    - "Virbam" padas pagamin..
179.99€
Be PVM:148.75€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš pilno grūdėtumo odos - Vandeniui atsparūs batai - Kompositinė piršų apsauga - Kvėpuojanti ir vandeniui nepralaidi "Monitex" membrana - BOA batų užsegimo sistema - "Monitor" SS 2.0 vidpad..
179.99€
Be PVM:148.75€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Patogūs apsauginiai darbo batai  - Batų viršus pagamintas iš natūralios odos - Sugeriantis drėgmę ir greitai džiūstantis "Dri-lex" audinio pamušalas - Šviesą atspindinčios detalės - "Monitor" SS 2.0 vidpadis patogus ir minkštas - Padas atsparus slydimui, pagamintas iš..
132.89€
Be PVM:109.83€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Apsauginiai žieminiai darbo batai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš pilo grūdėtumo odos - Batai izoliuoti ir tinkami dėvėti iki -30°C - "Win Therm" izoliacija sulaiko šilumą - Vidpadis pagamintas iš drėgmę sugeriančio veltinio - Kompositinė pirštų apsauga - "Vibram ..
199.79€
Be PVM:165.12€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Apsauginiai žieminiai darbo batai - Kompositinė pirštų apsauga - Ypač šilti ir patogūs batai - Batų viršus pagamintas iš natūralios ėriuko odos - Izoliuotas vidpadis - Slydimui atsparus padasStandartas: EN ISO 20345:2011 S3 HRO CI HI SRCPrekės pristatymas gali trukti ..
249.00€
Be PVM:205.79€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Batų viršus pagamintas iš natūralios odos - Sugeriantis drėgmę ir greitai džiūstantis pamušalas iš "Dri-lEx" audinio - "Monitor" SS 2.0 vidpadis suteikia didesnį komfortą ir patogumą - "Heavy Duty HRO" padas atsparus slydimui, pag..
120.79€
Be PVM:99.83€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Moteriški apsauginiai darbo pusbačai - Viršutinė batų dalis pagaminta iš vandeniui atsparaus tinklelio ir mikropluošto medžiagos - Metalinė pirštų apsauga - BOA batų užsegimo sistema - "Monitor" SSCC vidpadis puikiai prisitaiko prie pėdos formos - Kulnas sutvirtintas išori..
173.99€
Be PVM:143.79€
Pristatymas: 4-9 d. d.
- Sportiško stiliaus apsauginiai darbo pusbačai - Metalinė pirštų apsauga - Papildoma išorinė batų apsauga pirštų ir kulno srityje - BOA batų užsegimo sistema - "Monitor" SSCC vidpadis puikiai prisitaiko prie pėdos formos - Padas atsparus slydimui Standartas: EN IS..
173.99€
Be PVM:143.79€
Rodoma nuo 1 iki 57 iš 458 (9 puslapių)
Darbo batai

Darbo batai

Tinkami darbo batai vyrams ir moterims padės ne tik patogiau atlikti įvairius darbus, tačiau ir būti saugiu, jog nukritęs sunkus daiktas ant kojos – nesužeis jos, žinoma, kad storas padas apsaugos nuo užlipimo ant aštrių daiktų (nors patys batai yra gana lengvi), galiausiai, kad Jūsų koja jausis komfortabiliai nepriklausomai nuo to – kokios oro sąlygos yra lauke. Išsirinke tinkama darbo avalyne nepamirškite įsigyti stylingus ir patogius rūbus ir pirštines

Žieminiai darbo batai

Žiemos metu svarbu rinktis tokius darbo batus, kurie geriausiai atitinka vėsiojo metų laiko poreikius bei galimybes. Darbiniairubai.lt prekybos vietoje siūlomi žieminiai batai moterims ir vyrams, kurie ne tik maloniai priglunda prie kojos, bet ir suteikia judėjimo mobilumą bei saugumą. Darbo batai žiemai ne tik padeda kasdien įveikti didelius atstumus, kadangi yra lengvi bei patogūs, tačiau ir išvengti pėdų ir pirštų nušalimo, kai visą dieną būnama lauke. Batai taip pat turi termoizoliacinę funkciją, kuri leidžia kojai kvėpuoti net ir juos dėvint su vilnone kojine.

Kaip pasirinkti darbo avalynę?

Darbo avalynė, pirmiausia, turi būti pasirenkama pagal dydį (dažniausiai siūloma pirkti kiek didesnius, kad būtų galima dėvėti su storesne kojine). Žinoma, pagal sezoniškumą, medžiagą bei papildomas funkcijas, kurios gali suteikti daugiau apsaugos, išvengti prakaitavimo ir t.t.
Platesne informacija rasite mūsų straipsnyje 'Kaip išsirinkti darbo avalyne?'

Kaip prižiūrėti batus darbui?

Darbo batai nėra reiklūs, priešingai Jie pagaminti iš itin geros kokybės medžiagos, taip pat, gaminami specialia technologija, kuri padeda užtikrinti jų ilgaamžiškumą. Tai leidžia juos valyti drąsiai net ir su gana agresyviomis cheminėmis priemonėmis. Žinoma, jeigu tai nėra būtina – geriau nereikia.

Kurio gamintojo darbo batai yra geriausi?

Tiek odiniai, tiek medžiaginiai batai bus labai geros kokybės, jeigu pirksite tuos, kurie yra pagaminti žinomų prekinių vardų. Šiuo metu bene dažniausiai minimi ir ne tik mėgėjams, tačiau ir profesionalams labiausiai tinkami yra helly hansen, gaston mille, bennon alegro, dian ir portwest avalynė.

Kuo darbo batai skiriasi nuo laisvalaikio?

Dažniausiai darbiniai batai turi šiuos ypatumus (priklausomai nuo batų paskirties). Padeda apsaugoti pėdas nuo šalčio, šilumos, drėgmes ne retai batai perkami su apsaugine noselė, kuri padės apsaugoti nuo smūgių ir krentančių daiktų. Sustiprintas padas apsaugos nuo daiktų galinčių įsmigti į pėdą.

darbo batai 2žieminiai darbo bataidarbo batai 4

Darbo batai dažniausiai užduodami klausimai