Meniu
Your Cart

Zekler

Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai akiniai ZEKLER 235Gamintojas: ZeklerAprašymas: - Šie apsauginiai akiniai yra puikiai pritaikyti siauresnėms galvos formoms - Labai lengvas ir berėmis akinių modelis - Lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės polikarbonato - Ultravioleto (UV) apsauga - HC/AF – ..
4.59€
Be PVM:3.79€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės ZEKLER 402Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Ausinių kau..
15.90€
Be PVM:13.14€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901Gamintojas: ZeklerAprašymas:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų patogumą -&nbs..
1.52€
Be PVM:1.26€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Daugkartiniai ausų kamšteliai ZEKLER 901 su laikikliuGamintojas: ZeklerSavybės:- Ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirtstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir maksimalų pato..
4.19€
Be PVM:3.46€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės ZEKLER 403Gamintojas: ZeklerSavybės:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dalyje - Aus..
18.25€
Be PVM:15.08€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą ZEKLER 401Gamintojas: ZeklerSavybės: - Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus - Plastikinis lankelis yra itin patvarus ir išlaiko pastovią ausinių formą. Reguliuojamas trimis aukščio pozicijomis ir paminkštintas viršugalvio dal..
13.10€
Be PVM:10.83€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės su radija Zekler 412RGamintojas: ZeklerSavybės:- RADIO ausinės turi integruotą FM istereo radiją - FM dažniais galite klausyti nuo 88 iki 108 MHz stočių, tuo pačiu metu efektyviai ir patogiai apsaugodami savo klausą - Garso stiprumas iki 82 dB(A)Technin..
87.29€
Be PVM:72.14€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai akiniai ZEKLER 45Gamintojas: ZeklerSavybės:- Sportinis dizainas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortuiStiklas:  - Linzės pagamintos iš aukštos kokybės polikarbonato  - Išorinė lin..
10.69€
Be PVM:8.83€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Suvirintojų apsauginiai akiniai ZEKLER 55Gamintojas: ZeklerSavybės:- Modernus sportinis dizainas - Reguliuojamas lęšių kampas - Reguliojamos kojelės iš minkšto ir lankstaus plastiko, tinka visiems veidų tipams - Pamikštinta nosies atramėlė maksimaliam komfortui..
16.00€
Be PVM:13.22€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Zekler dažniausiai užduodami klausimai

Zekler

Zekler