Meniu
Your Cart

Guide

Pristatymas: 1-3 d. d.
- Atsparios vandeniui, vėjui ir su odai leidžiančia kvėpuoti membrana- Trisluoksnio sudėtingo sukirpimo pirštinė leidžia rankai ir pirštams ergonomiškai patogiai judėti- Ergonominės savybės: Puikus sukibimas esant sausiems paviršiams- Viršus: viršutinė pirštinių pusė tvirta sintetinė oda  PU su..
14.99€
Be PVM:12.39€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 404Gamintojas: GuideSavybės:- Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės - Pirštų galiukai dengti PU sluoksniu - Nailoninės pirštinės su ESD apsauga - Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui..
2.59€
Be PVM:2.14€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Pastiprintos verstos odos darbo pirštinės Guide 960Gamintojas: GuideSavybės:- Viršutinė pirštinių pusė, krumpliai  ir rankogaliai  iš verstos odos - Nykštys, rodomasis pirštas ir delnas iš lygios odos - Sustiprintos siūlės ir rodomasis pirštas - Be pamušaloTinka nau..
6.98€
Be PVM:5.77€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Itin patvarios, elastingos sintetinės odos žieminės darbo pirštinės Guide 5148W Gamintojas: GuideSavybės: - Šiltos, vėjui ir vandeniui atsparios žieminės itin ryškau smatomumo pirštinės - Itin ryškaus matomumo signalinio audinio detalėsViršus: sintetinės odo..
9.69€
Be PVM:8.01€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Itin gerai priglundančios ožkos odos ir nailono darbo pirštinės Guide 5053Gamintojas: GuideSavybės: puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapiasDelnas: elastinga minšta ožkos odaViršus: viršutinė pirštinių pusė yra tampri ir apsaugota Spandex'o medžiagaRankogalis..
25.55€
Be PVM:21.11€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Ožkos odos suvirintojų pirštinės Guide 225Gamintojas: GuideTai konfortiškos ir išlaikančios pirštų jautrumą pirštinėsSavybės: - Pirštinės apsaugo nuo mechaninio poveikio (pagal EN388 standartą) - Viršus: viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus ožkos pluošto, patogiam dėvėjimui - Delnas: ..
8.90€
Be PVM:7.35€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Megztos nailoninės darbo pirštinės aplietos  PU Guide 650Itin plono besiūlio mezgimo nailoninės pirštinės dengtos PU sluoksniu. Elastiškos ir patogios pirštinės atsparios dilimui.  Vientisas nailoninis mezgimas.  Delnas ir pirštų galiukai padengti mikroporingu..
2.15€ 2.79€
Be PVM:1.78€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Lanksčios ir patogios pirštinės Guide 761 iš sintetinio Amara audinio  Savybės:    Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias. Nugarėlė:   Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas:   Delnas iš lankst..
3.48€
Be PVM:2.88€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Patogios ir lanksčios pirštinės su Fleece pamušalu Guide 764, dirbtinės odos.Savybės: Puikus sukibimas, net ir tada kai paviršius šlapias.  Viršus: Viršutinė pirštinių pusė iš švelnaus pluošto, patogiam dėvėjimui. Delnas: Delnas iš lankstaus ir stipraus sintenio odos &..
6.20€
Be PVM:5.12€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Guide dažniausiai užduodami klausimai

Guide

Guide