Meniu
Your Cart

MB Filter

Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu MB 10 V  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, ..
0.55€
Be PVM:0.45€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius be vožtuvo MB 10  Aprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius be vožtuvo- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, je..
0.45€
Be PVM:0.37€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu MB 30 VAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tvirtinimo gumos - Apsaugo ..
2.20€
Be PVM:1.82€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko) aerozolių, jei šių aerozolių dispersinės fazės koncentracija ore nevir..
0.99€ 1.39€
Be PVM:0.82€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 10 VCAprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozol..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP1 respiratorius su vožtuvu MB 10 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP1 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis- Paminkštinimas nosies srityje suteikia daugiau komforto- Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu MB 40 VS Anti-SmogAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio- Puikiai priglunda prie veido- Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tv..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP3 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 30 VCAprašymas:- Vienkartinis FFP3 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Patikimos, elastingos atsparios plyšimui tvir..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 2-5 d.d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu- Universalaus dydžio- Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui- Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų i..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pristatymas: 1-3 d. d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V Aprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų) ir skystų aerozolių (rūko..
0.52€ 0.67€
Be PVM:0.43€
Pristatymas: 1-3 d. d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu MB 20 V ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, nosies spaustukas - Naudojamas apsaugai nuo kietųjų dalelių ar vandens pagrindo aerozolių (dulkių, dūmų)..
0.62€ 0.85€
Be PVM:0.51€
Pristatymas: 1-3 d. d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu ir aktyvuotos anglies sluoksniu MB 20 VC ComfortAprašymas:- Vienkartinis FFP2 respiratorius su vožtuvu - Universalaus dydžio - Anatominės formos, suformuotas kaušelis, aliuminio juostelė nosies apspaudimui - Aktyvuotos anglies sluoksnis apsaugo nuo ..
1.03€ 1.30€
Be PVM:0.85€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
MB Filter dažniausiai užduodami klausimai

MB Filter

MB Filter

MB Filter - tai Lenkijos gamintojas, kuris specializuojasi kokybiškų, tačiau ne brangių respiratorių su vožtuvu ir be vožtuvo gamyboje. Asortimente yra  įvairios paskirties respiratorių su aktyviąja anglimi ir be jos. Gaminama FFP1, FFP2 ir FFP3 kategorijų kvėpavimo apsauga gali turėti ir Comfort papildomą lankelį prie nosies didesniam dėvinčiojo patogumui.