Meniu
Your Cart

Howard Leight

Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai ausų kamšteliai su dalytuvu BILSOM FOAM EARPLUGS 303Aprašymas:- Vienkartiniai kamšteliai yra pagaminti iš tamprios medžiagos, todėl švelnios ir lanksčios briaunos prisitaiko prie ausies kanalo formos ir suformuoja  apsaugą nuo garso - Kamšteliai yra patogūs, higieniški..
63.05€
Be PVM:52.11€
Pristatymas: 4-9 d. d.
Howard Leight Sync Hi-Viz gero matomumo klausos apsaugos darbinės ausinės su AM/FM radijo ir AUX jungtimi.Howard Leight Sync tai naujos kartos skaitmeninė stereo klausos apsauga su integruotu FM/AM radijo grotuvu.  Ausinės programuoja 10 radijo kanalų ir turi papil..
99.97€
Be PVM:82.62€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Howard Leight Sync  apsauginės ausinės su stereo grotuvu.Howard Leight Sync ausinės nuo triukšmo su aukštos kokybės HiFi garsu. Suderinamas su MP3 grotuvais, išmaniaisiais telefonais ir kitais muzikos grotuvais, kompiuteriais.  Šios ausinės suteikia Jums galimybę klausytis muzik..
49.77€
Be PVM:41.13€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Howard Leight dažniausiai užduodami klausimai

Howard Leight

Howard Leight

Nuo novatoriškų elektroninių ausinių iki prijungtų ausinių – platus klausos apsaugos sprendimų asortimentas yra sukurtas taip, kad puikiai priglustų prie darbuotojo ausies. Su tinkama apsauga Honeywell Howard Leight gali padėti išsaugoti klausą ilguoju laikotarpiu.