Meniu
Your Cart

3M Peltor

Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina itin aukšto ir žemo dažnio garsus- Apsaugo nuo ypač didelio triukšmo lygio- Puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems a..
35.92€
Be PVM:29.69€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IIAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausi..
31.35€
Be PVM:25.91€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginės ausinės tvirtinamos prie šalmo Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie ausų- Ausinės tvirtinamos prie apsauginių šalmų su SLOT jungtimis (30mm)- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengv..
25.50€
Be PVM:21.07€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą Optime IAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto dažnio garsus- Lengvos, puikiai priglunda prie galvos ir ausų- Nepraranda savybių esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams- Ausinės lengvai suderinamos su kitomis AAP- Iš plieno pagamintas lankeli..
22.55€
Be PVM:18.64€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginės ausinės apsaugo nuo lengvo pramoninio triukšmo, pjaunant veją, gręžiant ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra elektriškai izoliuotas, lengvai reguliuojasi - Ausinės gali būti tvirti..
28.08€
Be PVM:23.21€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginės ausinės su lankeliu per galvą 3M X3Aprašymas:- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo aukšto triukšmo lygio- Siauro profilio ausinių kaušeliai - Ausinėse yra naujai sukurtas tarpiklis, pagerinantis triukšmo slopinimą, nenaudojant dvigubo kaušelio- Lengvos, minkšt..
40.15€
Be PVM:33.18€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginės ausinės su integruota dvikrypte ryšio įranga- 8 ryšio kanalai- 38 subkanalai suteikia galimybę bendrauti kelioms naudotojų grupėms tuo pačiu kanalu,negirdint kitų grupių- PMR 446 MHz dažnių diapazonas- Elektroninis balsas imtuve praneša prietaiso nustatymus- Nenaudojamos ausinės automat..
870.84€
Be PVM:719.71€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo itin didelio triukšmo lygio- Platūs ir gilūs kaušeliai padeda sumažinti drėgmę ir karštį - Kaušeliai patvarūs ir atsparūs smūgiams - Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spau..
52.47€
Be PVM:43.36€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginės ausinės su elektros izoliacija- Apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio- Siauri ir lengvi ausinių kaušeliai - Naujos specialiai sukurtos garsą slopinančios pagalvėlės ir inovatyvi puta, esanti sandarinimo žieduose, suteikia puikią akustinę apsaugą, ypač nuo žemų dažnių..
51.38€
Be PVM:42.46€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginės ausinės apsaugo nuo vidutinio ir didelio triukšmo lygio, tokio kaip kelio darbai, statybos ir pan.- Lengvos, minkštos ir plačios pagalvėlės suteikia daugiau komforto ir padeda sumažinti ausų spaudimą- Dvigubas galvos lankelis yra elektriškai izoliuotas, lengvai reguliuojasi - Ausin..
36.13€
Be PVM:29.86€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Gamintojas: Peltor- Slopina aukšto dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių naudojant ilgą laiką - Ausinių sandara suteikia puikiais bendravimo galimybes   Standartas: EN 352 Apsaugos lygis: 27dB..
24.15€
Be PVM:19.96€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina ypač aukšto ir ypač žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos tempera..
32.50€
Be PVM:26.86€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginės ausinės su lankeliu iš spyruokliuojančio plieno per galvą Peltor Optime IIGamintojas: PeltorAprašymas:- Apsauginės ausinės slopina aukšto ir žemo dažnio garsus - Lengvos, nepraranda apsauginių savybių dirbant ilgą laiką ir esant dideliems aplinkos temperatūtos ..
27.50€
Be PVM:22.73€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginis šalmas Peltor G2000C reguliuojamas ratukuGamintojas: PeltorSavybės:- Unikalios konstrukcijos dėka šalmas ypatingai atsparus smūgiams - Šalmo forma ypač aptaki, nėra jokių aštrių kampų ir atsikišimų, daug vėdinimo angų - Galima dėvėti pasukus 180OC kampu, kas u..
21.34€
Be PVM:17.64€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginis šalmas Peltor G2000CGamintojas: PeltorSavybės:- Unikalios konstrukcijos dėka šalmas ypatingai atsparus smūgiams - Šalmo forma ypač aptaki, nėra jokių aštrių kampų ir atsikišimų, daug vėdinimo angų - Galima dėvėti pasukus 180OC kampu, kas užtikrina maksimalų matomum..
16.49€
Be PVM:13.63€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)
3M Peltor dažniausiai užduodami klausimai

3M Peltor

3M Peltor