Meniu
Your Cart

3M TM

Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai naudojami dispenserių papildymui - Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano - Kamštelių forma suformuojama rankomis, juos sukant tarp pirštų- Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi..
92.28€
Be PVM:76.26€
Pristatymas: 1-3 d.d.
-  Lengvas ir kompaktiškas garso lygio matuoklis, skirtas matuoti triukšmo lygį darbo vietoje- Yra integravimo funkcija, kuri apskaičiuoja vidutinį garso slėgio lygį- LED ekranas, kuris parodo garso lygį šviesomis (žalia, geltona, raudona)Matavimo diapazonas: nuo 45dB iki 140dBBaterijos tipas: ..
71.02€
Be PVM:58.69€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginiai akiniai 3M SecureFit 402 Scotchgard SGAF, pilkiAprašymas:- 3M™ SecureFit™ apsauginiai akiniai, dengti Scotchgard™  rasojimui atsparia danga, kuri veikia ilgiau nei kitos rasojimui atsparios dangos, - Padidintas apsauginių akinių efektyvumas drėgnoje ir karštoje aplinkoje- Berėmiai l..
11.19€
Be PVM:9.25€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu - Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ..
8.45€
Be PVM:6.98€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu - Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto slėgį virš ..
6.39€
Be PVM:5.28€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Fiksuoto ilgio kojelės - Kojelės pagamintos pagal 3M™ slėgio paskirstymo kojelėse technologiją, kuri paskirsto s..
8.45€
Be PVM:6.98€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Scotchgard™ rasojimui atspari danga sumažina sąlytį su drėgmės lašeliais, kurie sudaro ploną, permatomą ir šviesai laidžią vandens plėvelę- Scotchgard™ rasojimui atspari danga veikia ilgiau nei kitos rasojimui atsparios dangos, padidina apsauginių akinių efektyvumą drėgnoje ir karštoje aplinkoje- ..
26.34€
Be PVM:21.77€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Kombinuotas dujų filtras - Trapecijos formos filtras neužstoja matymo lauko - Patogus ir greitas fiksavimas- Apsaugos klasė: ABEK2P3- Apsaugo nuo organinių garų, neorganinių ir rūgščių dujų, amoniako, jo junginių ir dalelių (virimo temperatūra 65°C) - Filtrai tvirtina..
53.75€
Be PVM:44.42€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtras yra trapecijos formos, neužstoja matymo lauko, su plačiu filtravimo lauku- Patogus ir greitas fiksavimas prie puskaukių ir visą veidą dengiančių kaukių- Apsaugos klasė: K1- Apsaugo nuo amoniako ir jo darinių- Tvirtinami prie 3M™ 6000, 7000 ir 7500 serijos puskaukių ir v..
18.63€
Be PVM:15.40€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Respiratorius su vožtuvu tinkantis suvirintojams - Minkštas, sandarus veidą saugantis vidinis sluoksnis - Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - Respiratorius saugo kvėpavimo takus nuo suvirinimo metu išsiskiriančių kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, suvirinimo garų ar ozono dujų&n..
12.80€
Be PVM:10.58€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Ausų kamštukai lankeliui 3M 1310- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kamšteliai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžioApsaugos lygis: 26dBStandartas: EN352-2Pristatymas: 1-3 d...
2.61€
Be PVM:2.16€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Ausų kištukai su lankeliu ir keičiamais kištukų galiukais- Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kištukai- Nespaudžia ausų ir sandariai priglunda- Lankstus lankelis nespaudžia galvos- kištukai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Universalaus dydžio- kištukus leng..
7.52€
Be PVM:6.21€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP2 respiratorius su vožtuvu 3M  9926Aprašymas:- Vienkartinis respiratorius su vožtuvu- Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - 3M Cool Flow vožtuvas sumažina šilumos kaupimąsi - Anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų ir kenksmingų rūgščių (sieros dioksidas ir vandenilio fluo..
9.28€
Be PVM:7.67€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinis respiratorius su vožtuvu- Lengva, patogi ir efektyvi apsauga - 3M Cool Flow vožtuvas sumažina šilumos kaupimąsi- Anglies sluoksnis apsaugo nuo organinių garų- Išgaubta kaušelio forma puikiai priglunda prie veido- Tinka darbams karštomis ir drėgnomis sąlygomisStandartas: ..
6.03€
Be PVM:4.98€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virvele- Kamšteliai pagaminti iš išsiplečiančio ir lėtai pradinę formą atgaunačio poliuretano- Dėl lygaus paviršiau purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka higieniški- Kamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečia- Unive..
0.44€
Be PVM:0.36€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su metalizuota vinilo virvelePametus, kamštelius galima aptikti metalo detektoriumiPuikiai tinka darbui ir maisto pramonėjeKamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečiaUniversalaus dydžioApsaugos lygis: 32dBStandartas..
4.64€
Be PVM:3.83€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtas labai lengvas, nedidelio dydžio, neužstoja matymo lauko - Tvirtinasi prie 3M serijos puskaukių ir 3M visą veidą dengiančių kaukių - Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsauga nuo kietųjų ir skystųjų dalelių- Apsaugos klasė P3Standartas: EN143:2000Pristatymas: 1-3 ..
12.51€
Be PVM:10.34€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Cilindro formos ausų kamštukai- kamštukai pagaminti iš minkštos polimero medžiagos - kamštukai suteikia puikią ilgalaikę apsaugą ir komfortą - Idealiai tinka naudoti aplinkoje su nuolatiniu triukšmu - Universalaus dydžioApsaugos lygis: 28dBStandartas: EN352-2Pristatymas: 1-3 d...
0.27€
Be PVM:0.22€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtas labai lengvas, nedidelio dydžio, neužstoja matymo lauko- Tvirtinasi prie 3M 6000, 7500 serijos puskaukių ir 3M 6000, 7000 visą veidą dengiančių kaukių- Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsauga nuo kietųjų ir skystųjų dalelių, ozono 10 x NRV ir organinių garų/rūgščių dujų žemiau NRV- Aps..
14.67€
Be PVM:12.12€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Trijų plokštumų respiratorius su iškvėpimo vožtuvu- 3M Cool Flow vožtuvas suteikia patogesnę ir geresnę apsaugą- Patvarus ir atsparus lankstymui vidinis sluoksnis - Išgaubta forma, puikiai prisitaiko prie veido formos- Tinka darbams karštomis ir drėgnomis sąlygomis Standartas: CE EN..
2.75€
Be PVM:2.27€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamštukai su virveleKamštukai pagaminti iš poliuretanoKamšteliai lengvai susispaudžia, todėl lengvai įsideda į ausis ir iš lėto išsiplečiaMažiau sugeria vandens drėgnoje aplinkoje, todėl ilgiau išlieka veiksmingiDėl lygaus paviršiaus purvas nelimpa ir kamšteliai išlieka h..
0.47€
Be PVM:0.39€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Vienkartinis respiratorius su iškvėpimo vožtuvu- Vožtuvas veiksmingai vėsina ir šalina karštą ir drėgną iškvepiamą orą- Išgaubta forma, du galvos dirželiai- Reguliuojama nosies sritis su paminkštinimu- Tinka darbams karštomis ir drėgnomis sąlygomisStandartas: CE EN 149:2001Apsaugos klasė: FFP2 (nu..
2.75€
Be PVM:2.27€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Apsauginiai akiniai pritaikyti dėvėti su nuolatiniais akiniais - Nerasojančios ir nesibraižančios linzės - Akiniai taip pat pritaikyti dėvėti su apsauginėmis ausinėmis - Papildoma apsauga iš viršaus ir šonų - Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų purslų i..
10.11€
Be PVM:8.36€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys skaidrūs apsauginiai akiniai - VIRTUA™ serijos akiniai yra berėmiai su fiksuoto ilgio kojelėmis bei nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis- Lenkta akinių forma užtikrina didesnę apsaugą- Lengvi, patogūs ir puikiai priglunda prie veido- Apsaugo akis nuo UV spi..
5.43€
Be PVM:4.49€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo geltoni apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Automatinis lęšių prisitaikymas prie saulės šviesos intensyvumo ..
7.40€
Be PVM:6.12€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo pilki apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Automatinis lęšių prisitaikymas prie saulės šviesos intensyvumo su..
7.40€
Be PVM:6.12€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo tamsinti apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio bei saulės spindulių ..
7.40€
Be PVM:6.12€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio bei UV spindulių - Filtras nuo..
7.18€
Be PVM:5.93€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Berėmiai akiniai su fiksuoto ilgio kojelėmis - Lenkta forma užtikri..
9.92€
Be PVM:8.20€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, sportinio tipo apsauginiai akiniai - SecureFit™ linijos akiniai pasižymi plonomis bei labai elastingos kojelėmis, nerasojančiomis ir nesibraižančiomis linzėmis, ypatingu lengvumu bei patogumu- Minkšta noselė ir kojelės - Geresnė apsauga nuo rasojimo, todėl lęš..
12.17€
Be PVM:10.06€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Puikiai priglundantys, modernaus dizaino apsauginiai akiniai- Polikarbonatinės linzės- Filtras nuo UV spindulių- Apsaugo akis nuo mechaninio poveikio, cheminių medžiagų ir UV spindulių- Plati, reguliuojama juostelė puikiai priglunda ir prisitaiko prie galvos- Sumažintas akinių rasojimas karštoje a..
17.97€
Be PVM:14.85€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Daugkartinio naudojimo ausų kamšteliai su virveleKamšteliai pagaminti iš minkštos ir drėgmei atsparios gumosUniversalaus dydžioPlastikinė dėžutė gali būti tvirtinama prie diržoGalima naudoti su kitomis AAPKamšteliai gali būti plaunami iki 50 kartųCE sertifikatasApsaugos lygis: 25dBStandartas: EN352-..
2.43€
Be PVM:2.01€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Automatiškai užtamsėjantis suvirintojo skydelis su 100-V filtru- Puiki apsauga akims ir veidui atliekant suvirinimo darbus- Perėjimas nuo šviesaus iki tamsaus filtro atspalvio- Lengvas naudojimas bei priežiūra- Tinka daugumai suvirinimo elektros lanku procesų, įskaitant MMA, MIG/ MAG ir aukšt..
255.68€
Be PVM:211.31€
Pristatymas: 1-3 d.d.
FFP2 respiratorius be vožtuvo 3M 9320Aprašymas:- Novatoriška 3-jų plokštumų konstrukcija užtikrina didesnį komfortą ir geresnį prigludimą- Veiksmingai filtruojama, tuo pačiu mažinant kvėpavimo pasipriešinimą, todėl lengviau ir patogiau kvėpuoti- Lenktas siauro profilio dizainas patogesniam dėvėjimui..
3.00€
Be PVM:2.48€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Tvirta bei patvari kaušelio konstrukcija užtikrina ilgalaikę ir komfortišką apsaugą, ypač dirbant karštomis ir drėgnomis sąlygomis- 3M™ Advanced Electret Filter Material – pažangi filtruojanti  medžiaga beveik neapsunkinanti kvėpavimo- 3M™ Cool Flow vožtuvas veiksmingai vėsina ir šalina drėgm..
2.44€
Be PVM:2.02€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Novatoriška 3-jų plokštumų konstrukcija užtikrina didesnį komfortą, geresnį prigludimą ir lengvesnį bendravimą- Poroloninė nosies srities dalis yra pagaminta iš prakaitą absorbuojančios medžiagos- 3M™ Advanced Electret Filter Material – pažangi filtruojanti  medžiaga beveik neapsunkinanti kvė..
4.50€
Be PVM:3.72€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Apsauginė plėvelė 3M 6885 pilno veido kaukei 3M 6800Aprašymas:- Plėvelė naudojama apsaugoti pilną veidą dengiančių kaukių antveidį nuo subraižymų- Tinka 3M 6800 pilno veido kaukėmsPristatymas: 1-3 d.d...
1.87€
Be PVM:1.55€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtrai 3M D3135 P3R tvirtinami prie 3M HF-800 serijos apsauginės puskaukės- Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsaugo nuo kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių)- Apsaugos klasė P3RStandartas: EN143:2000/A1:2006Pristatymas: 1-3 d.d...
14.98€
Be PVM:12.38€
Pristatymas: 1-3 d.d.
Filtrų laikiklis 3M D701, Secure ClickAprašymas:- Filtrų laikiklis 3M D701 tvirtinami prie 3M HF-800 serijos apsauginės puskaukės- Lengvas ir patogus fiksavimas - Laikiklis naudojamas su P1 filtro tvirtinimui prie dujų filtroPristatymas: 1-3 d.d...
3.19€
Be PVM:2.64€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtrai 3M D7915 tvirtinami prie 3M HF-800 serijos apsauginės puskaukės- Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsaugo nuo kietųjų ir skystųjų dalelių (dulkių)- Filtrai tvirtinami su laikikliu D701- Apsaugos klasė P1Standartas: EN143:2000 + A1:2006Pristatymas: 1-3 d.d...
3.93€
Be PVM:3.25€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtrai 3M D8051 A1 tvirtinami prie 3M HF-800 serijos apsauginės puskaukės- Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsaugo nuo organinių dujų ir garų- Apsaugos klasė A1Standartas: EN14387:2004 + A1:2008Pristatymas: 1-3 d.d...
17.78€
Be PVM:14.69€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Filtrai 3M D8059 ABEK1 tvirtinami prie 3M HF-800 serijos apsauginės puskaukės- Lengvas ir patogus fiksavimas - Apsaugo nuo organinių, neorganinių, rūgštinės kilmės medžiagų garų ir dujų, amoniako bei organinių amoniakų junginių- Apsaugos klasė ABEK1Standartas: EN14387:2004 + A1:2008..
21.90€
Be PVM:18.10€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- 3M HF-800 serijos daugkartinio naudojimo apsauginė puskaukė yra itin lengva- Inovatyvios puskaukės detalės suteikia maksimalią apsaugą- Patogi filtrų tvirtinimo sistema- Galima tvirtinti įvairius dvigubus filtrus, kurie apsaugo nuo dujų, garų ar dulkių (priklausomai nuo poreikių)- Dviejų..
50.54€
Be PVM:41.77€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Dujų ir garų filtras - Trapecijos formos filtras neužstoja matymo lauko - Bejonetinė jungtis, patogus, tikslus ir greitas fiksavimas - Apsaugos klasė: AXP3 - Apsaugo nuo dujų ir garų (virimo temperatūra 65°C) - Filtrai tvirtinami prie 3M™ visą veidą dengiančių ka..
52.96€
Be PVM:43.77€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Lengvas ir laisvas, siauro profilio dizainas - Puikus oro srauto paskirstymas suteikia daugiau komforto, mažiau rasoja - Puikus matymo laukas, ypač žiūrint žemyn (mažesnis išlenkimas, siekiant sumažinti atspindžius ir akinamą spindėjimą) - Dengia galvą, plaukus, kaklą ir pečius ..
119.29€
Be PVM:98.59€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- 3M S serijos galvos apdangalas S-133 su integruota galvą laikančia dalimi - Kvėpavimo takų, akių ir veido apsaugai - Akis ir veidą apsaugo nuo skystųjų tiškalų ir silpnos energijos poveikio- Atitinka aukščiausius, kvėpavimo takų apsaugai, keliamus reikalavimus - Uždengia galvą ir ve..
54.09€
Be PVM:44.70€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Lengvas, kompaktiškas Versaflo M-307 šalmas su antveidžiu - Kvėpavimo takų, akių, veido ir galvos apsaugai su atspariu ugniai veido tarpikliu - Lengvai naudojamas- Lankstus pritaikymas, naudojamas su bet kuria 3M "Versaflo" sistema Standartai:- ANSI Z87.1-2010- ANSI Z89.1-2003- "Typ..
457.48€
Be PVM:378.08€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Sukomplektuotas ir naudoti paruoštas komplektas- Kvėpavimo takų apsauga nuo dalelių, dujų, garų arba visų trijų darinių (atsižvelgiant į naudojamą filtrą)- Universalus, lengvai naudojamas- Lengvas, subalansuotas dizainas- Maksimaliai padidina komfortą, nes yra galimybė pasirinkti tri oro srautus&n..
1,628.05€
Be PVM:1,345.50€
Pristatymas: 1-3 d.d.
- Sukomplektuotas ir naudoti paruoštas komplektas- Funkcionalus, modernus bei stilingasKomplektą sudaro:- TR300 motorinis oro filtravimo įrenginys- Dalelių filtras- Priešfiltris- Standartinis diržas- Ilgalaikės baterijos paketas- Baterijos įkroviklis - BT30 prisitaikanti kvėpavimo žarna- Oro sr..
1,232.04€
Be PVM:1,018.22€
Pristatymas: 2-4 d. d.
- Dirželis 3M™ 6897 naudojamas kaip atsarginė dalis 3M™ 6700, 6800 ir 6900 serijos visą veidą dengiančioms kaukėms- Lengvai keičiamas, prailgina visą veidą dengiančios kaukės tarnavimo laikąKiekis pakuotėje: 1 vnt.Pristatymas: 2-4 d. d...
35.00€
Be PVM:28.93€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Apsauginiai akiniai ant šalmo 3M-V9C Gamintojas: 3M Aprašymas:- Skaidrūs akinių lęšiai- Akiniai gali būti derinami su 3M šalmais - Akiniai atsparūs įbrėžimams ir rasojimui- Apsaugo akis nuo kietųjų dalelių ir UV spindulių- Lengva reguliuoti ir pritvirtinti prie 3M šalmų Standartai:&nb..
16.16€
Be PVM:13.36€
Pristatymas: 1-3 d. d.
- Keičiamas 3 taškų smakro dirželis GH4 skirtas 3M šalmams apsauginiam šalmui- Smakro dirželis užtikrina teisingą šalmo padėtį ir neleidžia šalmui nuslysti- Dirželio dydis reguliuojamas.Pristatymas: 1-3 d. d.Prekės pristatymas gali trukti iki 9 dienų, jeigu sandėlyje neturime norimo dydžio..
8.54€
Be PVM:7.06€
Pristatymas: 1-3 d. d.
- 3MTM 7500 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės - tai naujo komforto standartas. Dėl patentuoto iškvėpimo vožtuvo priemonę naudokite ilgiau ir ją lengviau išlaikysite švarią - Dėl beveik neapsunkinto kvėpavimo temperatūra kaukės viduje bus mažesnė, o Jūs jausitės patogiau - Gal..
41.99€
Be PVM:34.70€
Pristatymas: 1-3 d. d.
- 3MTM 7500 serijos daugkartinio naudojimo puskaukės - tai naujo komforto standartas. Dėl patentuoto iškvėpimo vožtuvo priemonę naudokite ilgiau ir ją lengviau išlaikysite švarią - Dėl beveik neapsunkinto kvėpavimo temperatūra kaukės viduje bus mažesnė, o Jūs jausitės patogiau - Gal..
41.99€
Be PVM:34.70€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Ausų kamšteliai ED COMFORT disp. 37dB (500 porų)Aprašymas:- Ausų kamšteliai naudojami dispenserių kolbų papildymui - Supakuoti polietileniniame maišelyje, iš kurio lengvai galima perpilti į dispenserio kolbą - Vienkartiniai ausų kamštukai yra pagaminti iš lėtai atsistatančio..
67.90€
Be PVM:56.12€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Dujų ir garų filtras 3M 6055Aprašymas: - Filtras yra trapecijos formos, neužstoja matymo lauko, su plačiu filtravimo lauku - Patogus ir greitas fiksavimas prie puskaukių ir visą veidą dengiančių kaukių - Apsaugos klasė: A2 - Apsaugo nuo organinių garų (virimo taškas aukšč..
20.08€
Be PVM:16.59€
Pristatymas: 1-3 d. d.
Dujų ir garų filtras 3M 6059Aprašymas: - Filtras yra trapecijos formos, neužstoja matymo lauko, su plačiu filtravimo lauku - Patogus ir greitas fiksavimas prie puskaukių ir visą veidą dengiančių kaukių - Apsaugos klasė: ABEK1 - Apsaugo nuo organinių, neorganinių garų ir r..
18.56€
Be PVM:15.34€
Rodoma nuo 1 iki 57 iš 68 (2 puslapių)
3M TM dažniausiai užduodami klausimai

3M TM

3M TM